Kategoriler
0 Sepetim
Baby Find İt - Uyku Zamanı Baby Find İt - Uyku Zamanı Baby Find İt - Uyku Zamanı

Baby Find İt - Uyku Zamanı

Satış Fiyatı : 137,00 TL
Stok Kodu : 9786059551717
Yorum yazın 15 puan kazanın.
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun.
 • Açıklama
  • Baby Find İt - Uyku Zamanı

   Bebekler ve çocuklar için geliştirilen baby find it - uyku zamanı kitabındaki bulmaca ve hikayeleri okurken çocuğunuza nesneleri bulmada yardımcı olun.
   Ayrıca baby find it - uyku zamanı kitabında çocuğunuza ilk defa gizli objeleri bulma deneyiminde anlamasını sağlayacak, size yol gösterecek ipuçlarını bulacaksınız.
   Siz okurken, bebeğiniz resimler ve kelimeler arasında bir bağlantı kurar. Bu onun okuma isteğini artıracaktır. Size bu kitabı etkin hale getirmenin bazı ipuçlarını vereceğiz.
   Konuşma: Bu hikayede, yavru ayı en sevdiği ayıcığını arıyor. Nerede olabileceği hakkında konuşabilirsiniz. Çocuğunuz en sevdiği veya yatarken oynadığı oyuncağını hiç kaybetti mi?
   Hikaye Okuma: Her bölümden sonra sol sayfadaki nesneleri sağ sayfada verilen görselin içerisinde bulup göstermesini isteyiniz. Bütün resimlerdeki küçük fareyi bulabildin mi?
   Öğrenmeyi Kalıcı Kılmak İçin: Hikayeyi bir sonraki okumanızda şu konuları konuşabilirsiniz:
   • Aile; küçük ayının ailesi kim? Senin ailen kim? diye sorabilirsiniz. Bir aile fotoğrafınızı çıkarıp kimler olduğunu sorabilirsiniz.
   • Oyuncaklar; resimdeki oyuncakların isimlerini söylemesini isteyiniz. Bu oyuncakların benzeri oyuncağı var mı? Getirmesini isteyebilirsiniz.
   • Uyku hazırlığı; örneğin yavru ayının uyumadan önce ailesi ile neler yaptığını sorabilirsiniz. Bunun yanında uyumadan önce sizin de neler yaptığınızı anlatmasını isteyebilirsiniz.
   • Örüntü; küçük ayının evindeki eşyaların, oyuncakların ya da kıyfetlerin örüntüsünü bulabilirsiniz. Kaç tane çizgili nesne var? Puantiyeli, çiçekli ya da ekoseli nesneleri sorabilirsiniz.
   • Renkler; kitaptaki farklı renkleri gösterebilirsiniz.
   • Boyutlar; resimlere bakın ve nelerin büyük veya küçük olduğu hakkında konuşun. Evinizdeki büyük ve küçük nesneler nelerdir?
   Baby Find İt - Uyku Zamanı Kitabında yolculuğa çıktığınızda ya da akraba ziyaretlerinizde yanınıza alabilirsiniz. Bu çocuğunuza uyku vaktinin geldiğini hatırlatacak ve farklı ortamlarda rahat olmasını sağlayacak.
    
   Sayfa Sayısı: 14
   Yaş Grubu: 0 – 3
    
   Baby Find İt - Uyku Zamanı Kitabı ile çocuklar çok eğlenecek ve kaliteli zaman geçireçek
   sizde Baby Find İt - Uyku Zamanı Kitabına hemen sahip olabilirsiniz.
Kapat