Kategoriler
0 Sepetim
Niçin Üzgünüm? (2-6 Yaş Hikayelerle Duygular Serisi 2. Kitap) Niçin Üzgünüm? (2-6 Yaş Hikayelerle Duygular Serisi 2. Kitap) Niçin Üzgünüm? (2-6 Yaş Hikayelerle Duygular Serisi 2. Kitap) Niçin Üzgünüm? (2-6 Yaş Hikayelerle Duygular Serisi 2. Kitap) Niçin Üzgünüm? (2-6 Yaş Hikayelerle Duygular Serisi 2. Kitap)

Niçin Üzgünüm? (2-6 Yaş Hikayelerle Duygular Serisi 2. Kitap)

Satış Fiyatı : 50,00 TL
Stok Kodu : 9786257928113
Yorum yazın 15 puan kazanın.
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun.
 • Açıklama
  • 2-6 Yaş Hikayelerle Duygular Serisi - Niçin Üzgünüm?

   Sevgili Anne, Babalar ve Eğitimciler

   Çocuklar ağladığında çoğunlukla onların neden ağladığını bilemeyiz. Çünkü iç dünyasında ne yaşadığını tam olarak anlayamayız. Kızgın mı?, Üzgün mü?, Utanıyor mu? yoksa Korkuyor mu? ya da Kıskançlık mı? yapıyor.

   Hayvanlarla ilgili bu hikayeler, çocuğun başına neler geldiğini anlamasını, duygularını kontrol etmesini, iyi bir ruh hali edinmesini, öğretmeniz için size yardımcı olacaktır.

   Hikayelerle Duygular Serisi Kitabını Nasıl Kullanmalıyım?

   • Hikayeleri yavaşça okuyun, Okurken hikayede anlatılan duyguyu tasvir etmelerini isteyin, kullanacağınız bu yöntem çocuğa duyguları nasıl yöneteceğini öğretecek ve bir anda pozitif olarak değişmesine katkı sağlayacaktır.


   Duygusal zeka, kendi duygularınızı ve başkalarının duygularını kabul etmeninin temelini oluşturur. Duygu hikayeleri çocuğunuzun duygularını tanımasına ve arkadaş edinmesine yardımcı olacaktır. Bu beceri kazanımları ona hayatı boyunca en faydalı bilgiler olacaktır. 

   Hikayelerle Duygular Serisi kitapları;

   • Duygusal Zeka, Empati Kurma, Nezaket Kurallarını Öğrenme gibi gelişmeler sağlayacaktır.

   Duygularla hikayeler serisinin bu kitabında üzgün olma teması ele alınmıştır. Hikayeler hayvanların başından geçen olaylarla birleştirilerek daha anlaşılır hale getirilmiştir. Hikayeler Duygular Serisi çocukların birbiriyle ilişkilerini, birbirlerini anlamalarını ve birbirlerine nasıl davranması gerektiğini öğretiyor.

   Kitap Sayfa Sayısı: 24 Sayfa

   Hikayelerle Duygular Serisi Kitapları 2-6 yaş arası çocuklar için uygundur.
Kapat