Kategoriler
0 Sepetim
Okul Öncesi Kare Kare Mozaik Kodlama 1. Seviye Okul Öncesi Kare Kare Mozaik Kodlama 1. Seviye

Okul Öncesi Kare Kare Mozaik Kodlama 1. Seviye

Satış Fiyatı : 112,00 TL
Stok Kodu : 9786059551885
Sayfa Sayısı : 80
Yorum yazın 15 puan kazanın.
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun.
 • Açıklama
  • Okul Öncesi Kare Kare Mozaik Kodlama 1. Seviye 

   Sayfa Sayısı: 80 yaprak 40 sayfa tek yönlü

   Okul Öncesi Kare Kare Mozaik Kodlama Kitabı 4, 5, 6 yaş grubu için uygundur.

   Erken yaşlarda temel becerileri geliştirmek için hazırlanan bu kitap, çocuğunuzun okula hazır bulunuşluk düzeyini artırmanın en keyifli yolu.

   Uzmanlar eşliğinde hazırlanan okul öncesi kare kare mozaik kodlama aktiviteleri çocuklarda; ince motor gelişimi, el-göz koordinasyonu, problem çözme, görsel ayırt etme, düşünme becerisi, mekânsal hayal gücü, dikkat ve odaklanma, matematiksel beceri gelişimi ve analitik düşünme becerisine katkı sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

   Okul Öncesi Kare Kare Mozaik Kodlama kitaptaki koordinatlı mozaik kodlamalar, çocuklarda yer ve yön kavramını geliştirir ve harita bilgisine katkı sağlar.

   Dikkat atölyesi yayınları ile okul öncesi kare kare mozaik kodlama kitabındaki birbirinden eğlenceli aktiviteler ve eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

   Ailelere, Öğretmenlere ve Eğitimcilere Bir Not

   Çocukların aktiviteleri keyifli bir şekilde yapabilmesi için öncelikle aktivite hakkında bilgi verin, daha sonra nasıl yapılacağını göstermek için bir aktiviteyi birlikte yapın. Aktiviteleri yaparken sessiz bir ortam oluşturun ve mümkünse bir masada yapın. Çocukları, çıkartmaları özenle çıkarması ve doğru yere doğru şekilde yapıştırmaları için teşvik edin. Bu uygulama şekli, çocukların çıkartmaları rastgele herhangi bir yere yapıştırmalarını  engeller ve bundan sonraki etkinliklerde çıkartmaları doğru yere yapıştırmayı öğrenmesine katkı sağlar. 

   Okul öncesi kare kare mozaik kodlama kitabı, bir ders aktivitesi değil. Çocuğun gelişimine katkı sağlayacak bir oyun niteliğindedir.

   Okul öncesi kare kare mozaik kodlama çalışmaları; çocuklarda ince motor gelişimi, dikkat ve odaklanma, hayal gücü, yer ve yön kavramı, matematiksel beceri gelişimi gibi konularda etkilidir. Hücrelerdeki kareleri boyamak hem resim yapma becerisini hem de mekânsal hayal gücünü geliştirir.

   Aktiviteler her gün düzenli olarak 4 ve 5 yaşındaki çocuklar için en fazla 15 dakika, 6 yaş için en fazla 20 dakika, birinci sınıf öğrencileri için ise en fazla 30 dakika uygulandığı takdirde daha verimli sonuçlar alınabilir. Bu kitaptaki aktiviteleri yaparken çocuğunuz ile bağ kuracak ve onlarla nitelikli zaman geçirmenin en kolay yolunu elde edeceksiniz. Bu yüzden, bu özel ve heyecan verici anın tadını çıkarın! 

   Birbirinden farklı etkinliklerle eğlenceli dakikalar sizleri bekliyor.

   İyi Eğlenceler!
    
Kapat