Kategoriler
0 Sepetim
Saklı Nesnelerle Etkileşimli İlk Okuma Hikâyeleri Kit ve Kubo 6'lı Set Saklı Nesnelerle Etkileşimli İlk Okuma Hikâyeleri Kit ve Kubo 6'lı Set Saklı Nesnelerle Etkileşimli İlk Okuma Hikâyeleri Kit ve Kubo 6'lı Set Saklı Nesnelerle Etkileşimli İlk Okuma Hikâyeleri Kit ve Kubo 6'lı Set Saklı Nesnelerle Etkileşimli İlk Okuma Hikâyeleri Kit ve Kubo 6'lı Set Saklı Nesnelerle Etkileşimli İlk Okuma Hikâyeleri Kit ve Kubo 6'lı Set Saklı Nesnelerle Etkileşimli İlk Okuma Hikâyeleri Kit ve Kubo 6'lı Set Saklı Nesnelerle Etkileşimli İlk Okuma Hikâyeleri Kit ve Kubo 6'lı Set

Saklı Nesnelerle Etkileşimli İlk Okuma Hikâyeleri Kit ve Kubo 6'lı Set

Satış Fiyatı : 0,00 TL
Stok Kodu : 68DASNEIOHKK6LI002
Yorum yazın 15 puan kazanın.
Bu ürüne ilk yorum yapan siz olun.
 • Açıklama
  • Saklı Nesnelerle Etkileşimli İlk Okuma Hikâyeleri Kit ve Kubo 6'lı Set 

   Kit ve Kubo, seyahat etmeyi seviyor. Seyahatleri boyunca onlara yardımcı ol.
   Hikâyeleri okurken saklı nesneleri bulmayı unutma. Daha sonra kitabın arkasındaki resimli sözlükten bütün nesneleri bulup bulmadığını kontrol et.
   İyi Okumalar!
    
   Sevgili Anne ve Babalar, 
   Bu okuma serisi; motivasyonu yüksek, kendine güvenen okurlar yetiştirecektir. Kitaplar, bulmaca ile hikâyeyi birleştiren, yenilikçi bir yaklaşımla hazırlanmıştır. 
    
   Uzmanların hazırladığı bu metinler; hikâyeyi okuma, bulmacayı çözme ve ardından tekrar hikâyeyi okumaya dayalı bir yöntemle geliştirilmiştir.
    
   Kitaplar, öğrencilerin kelime dağarcığını zenginleştirecek; okumalarının akıcılığını artıracak; onlara tatmin edici bir okuma deneyimi kazandıracaktır. Ayrıca, gizli resim bulmacalarını çözmek, aşağıdaki gibi önemli okuma ve öğrenme becerilerini geliştirecektir:
    
   • şekilleri ve harfleri tanıma 
   • harf-ses ilişkileri
   • görsel ayırt etme
   • mantık
   • esnek düşünme 
   • sıralama
    
   İlgi çekici hikâyeler, komik ve eğlenceli bulmacalar ile Highlights Saklı Nesnelerle Etkileşimli İlk Okuma Hikâyeleri, çocuklara okumayı sevdirmenin en kolay yolu.
Kapat